Acne and dry hair? NEVER MORE!

Dnes pro vás mám nachystány dva produkty, které považuji za top dvojku v kosmetice, jedná se o Kokosový olej a Sudocrem.
Sudocrem (cena se pohybuje v rozmezí 80 až 85 korun) je velmi zajímavý ohledně toho,co dokáže. Zmírní akné, začervenalou pokožku vrátí do normálu a pomůže jak s ekzémem, tak i s drobnými spáleninami, či omrzlinami. Jediné co se dá Sudocremu vytknout je, že po časté aplikaci již na zmiňované akné přestane stoprocentně fungovat, protože si na něj pleť zvykne.

Druhým výrobkem je Kokosový olej (stejně jako u Sudocremu v rozmezí 80 - 85 korun), který vás zaujme svou velmi pronikavou kokosovou vůní. Jeho využité je velmi široké - od kuchyně, přes masáže až na vlasy a na tělo. Jeho konzistence je tuhá, takže pokud s ním budete mít v plánu čarovat, měli by jste ho dát do teplejšího prostředí, aby se trošičku rozpustil, doporučená teplota ke skladování je sice 20 stupňů, ale já ho skladuji ve 25 stupních a stále "žije". O:)
Stejně jako Sudocrem by se neměl používat často, proto maska na vlasy 1x za dva týdny je ideální. Je velmi nápomocný i pro suchou kůži na těle - co se týče suchých loktů, či popraskaných pat.
Co používáte vy na vlasy a na pleť? Máte zkušenosti s těmito 2 zázraky? Piště do komentářů. :)