MY FAVORITE BEAUTY PRODUCTSTento článek jste tady ještě nenašli, a tak jsem si říkala, že je správná doba nějaký takový vytvořit.
Jedná se o mé momentální oblíbené kosmetické produkty, které bylo opravdu těžké omezit na několik produktů.


Jako první bych asi začala u vlasů.
Cenu nejoblíbenějšího šamponu vyhrál modrý Palmolive. Nejen, že mi dokonale sedí, ale i super voní. Je určen sice pro objem, což já nepotřebuji, ale po jeho umytí prostě cítíte, že jsou vlasy čisté. (Velké plus mu dávám i za to, že přebije cigaretový pach - nekouřím, ale jak už to tak je, skoro všude je to zakouřené). 
Po umytí si většinou dávám do vlasů arganový olej od Avonu - vlasy jsou po něm hedvábně lesklé a taktéž krásně voní.
Pokud si žehlím vlasy nebo fénuji, nikdy nezapomínám na patřičnou ochranu před teplem. Používám od Balei Trend it Up, který má údajně vaše vlasy ochránit do 200 stupňů.
A protože mám vlasy dlouhé a chci jim dopřát hvězdný lesk, použiji fialový sprej od Nivea.
(Aby jste si nemysleli, výrobků používám mnohem víc, tady Vám chci ale ukázat zatím mé nejoblíbenější). :)


Co se týká obličeje, mezi favority ohledně odličování určitě musím zmínit mléko od Avonu, micelární vodu z Kauflandu (ano, i v Kauflandu najdete super výrobky) a odličovací vodu od Balea.
Mezi čistícími gely rozhodně Garnier, který prostě nejlíp voní a mezi čistícími krémy (o fotku výš) čistící pěnivý krém od Avonu.
U krémů jsem také nakonec dala přednost Anovu - gelový krém s výtažky okurky a zeleného čaje ( jako zimní krém se určitě nehodí, protože má příliš gelovou konzistenci, ale jako podkladový gelový krém mi přijde super. A také u výrobků na obličej mám svého favorita - rozhodně Sudocrem. Poradí si snad se vším, jediná jeho nevýhoda je, že si rychle na Vás zvykne, proto by jste ho neměli používat příliš často.
Na oční okolí je mi nejsympatičtější obnovující oční gel od Avonu, který vašim unaveným očím poskytne tu pravou podporu.
No a ohledně rtěnek, lesků, balzámů - u rtěnek mi bylo líto vybrat pouze jednu, proto jsem raději nevybrala žádnou a u balzámu to bylo samé. Nakonec jsem se ale rozhodla pro balzám se včelím voskem rovněž od Avonu (nemyslete si, že dělám Avonu reklamu, jen mi jejich výrobky dost vyhovují :)), který není ani tak zázračný, ale krásně voní a hlavně je slaďoučký až to pěkné není. :D O:)


Přesuneme se k rukou. Jako vůbec nejlepší lak co doma máme ( tento je mé drahé sestry), považuji určitě tenhle od Gabriella Salvete 4. Je prostě dokonalý. Vytvoří vám ohromnou vrstvu třpytek, která pěkně drží a nikam se neztrácí. V podstatě se dá říct, že lak zmizí až ve chvíli odlakování, nebo až Vám nehet odroste. Jeho nevýhoda je cena 70,- - 80,- Kč, ale za cenu výdrže si ho určitě brzy pořídím, ovšem já bych chtěla růžový.


No a nejoblíbenější vůně? Rozhodně C-THRU pearl garden!
Který výrobek se Vám líbí nejvíc? A  jaký výrobek máte nejraději vy? :)