ALVERDE


Tak a je to tady. Už jsem propadla i bio kosmetice, tudíž Alverde je má nová oblíbená značka. "Naštěstí" je DM-ko daleko, takže tam alespoň nenechám veškeré mé peníze. :D
Ale k nákupu. Včera jste mě mohli zastihnout v DM ve Zlíně, jeli jsme tam jenom na otočku, takže žádné velké nákupy nehrozily. Já jsem si ale i tak (konečně!) koupila nový skořicovo-jablkový peeling od Balea, který opravdu nádherně voní a všem bych ho moc doporučila.(40,-)Další tady máme čaj z Kauflandu s názvem "Buddhovo světlo". Je to chvíli, co jsem si říkala, že bych mohla začít jíst i žít zdravěji, a tak jsem si chtěla dopřát nějaký kvalitnější čaj, přičemž tento nádherně voní. (40,-)


Malé žluté milé, aneb melounové máslo od Alverde. Krásně voní a cenu 30,- korun nebylo o čem přemýšlet.Jako předposlední tady máme tónovací denní krém, rovněž od Alverde. S tónovacími krémy nemám žádné zkušenosti, a proto se nebráním tomu vyzkoušet něco nového. (58,-)A jako poslední nová Hello Kitty taštička, kterou mi dovezla mamča z Brna. Několik kosmetických taštiček mám, a proto ji využiji zřejmě na pouzdro do školy, protože se zdá celkem prostorná a já vždy sebou musím tahat milion věcí. :DTento týden bych se oficiálně nazvala za šílenou útratu a to ještě nevíte, že mám objednaný Avon a Oriflame! :D (Těšte se na článek O:) )

Přeji pěkný zbytek neděle!