BODY PEELINGS


I když jich zatím není moc, tak jsem si je v poslední době velmi oblíbila. Není tomu dávno, co jsem teprve začala být blázen do kosmetiky, a proto bych vám ráda představila svou malou sbírku peelingů na tělo. Prvním objevem pro mě byla limitka podmáslí a citrón. Nejprve jsem měla trochu obavy, ale po prvním vyzkoušení jsem se nemohla peelingu nabažit. Používám ho opravdu často a na to, že má 200ml se zdá nekonečný. (+-50,-)


Druhý peeling byl opět z DM, opět limitka, pro teď s vůní jablka a skořice. Vůně mi připadá spíše taková sladká, vánoční a co je velké plus, pokožka je po něm velmi hydratovaná a nemusíte se už ničím mazat. (40,-)

Mým posledním a novým tělovým peelingem je peeling z Oriflame máta a maliny.Peeling opravdu krásně voní a zajímavé je (což se mi moc nestává), že vůni cítíte silně na pokožce i po koupeli. Má větší částice, proto bych ho doporučila používat méně, než třeba jablko a skořici. :) (+-60,-)


Ohledně konzistence - nejdrsnější částečky má podle mě peeling z Oriflame, potom asi podmáslí a citrón a až na posledním místě jablko a skořice.


Máte také rádi peelingy na tělo? 

Přeji pěkný víkend! :)