MAKEUP


Nedávno jsem si koupila makeup od S-he a myslela, že jsem konečně objevila "svůj" makeup, ke kterému se budu vracet. Nevím, jestli je to tou zimou (nezavrhuji to), ale makeup dělá šílené mapy, vydrží necelé dvě hodiny, což mi maximálně nevyhovuje, protože ve škole trávím každý den sedm hodin. 
Proto jsem se dnes rozhodla, že pokud nové pololetí, tak nový makeup. Ve městě kde bydlím, máme bohužel pouze Tetu, která nabízí hlavně Miss Sporty a Gabriella Salvate. Miss Sporty makeupy nepřipadaly v úvahu, protože z mých zkušeností to nebyly ani makeupy, a proto jsem se rozhodla zainvestovat a za cenu 190,- jsem si koupila od G.S. makeup v odstínu 01 Sandy. Doufám, že jsem nešáhla vedle, protože by mě pak velmi mrzelo, že jsem nepočkala až do DM. 


Jako další jsem si také koupila tyto stíny v přirozeném odstínu, které jsou neutrální a za cenu 20,- korun nebylo o čem přemýšlet. :D Ve skutečnosti vypadají více světlejší, než se může na fotografii zdát.Cestou domů jsem ještě koupila pilník a pinzetu, aneb zvířecí vzory nadevše. (12,-)


Také podléháte nákupům v začátcích měsíce?