FEBRUARY-NEW FILMS TIPS

Jako každý měsíc přináším i tento novinky z filmového světa.

1. Lásky čas-film jsem viděla teprve nedávno a musím říct, že mě jistým způsobem okouzlil. Sice jsem si z něho "nesedla na zadek", ale určitě bych ho doporučila. Pro romantiky a milovníky tématiky ohledně cestování v čase bude jistě jako stvořený.


2. Zlodějka knih-než jsem film viděla, nečetla jsem si recenze ani kritiku, proto jsem nevěděla, o čem film vůbec bude. Určitě to byla chyba, protože filmy s válečnou tématikou nemám ráda a i když byla hlavní hrdinka okouzlující, za mě rozhodně ne.


3. Já Frankenstein-tak tento film se mi líbil už o hodně více, ovšem chybělo mi tak nějak celkově velké rozuzlení. Už i chyba podle mě byla, že vše šlo neustále "pomalu" a pak bum prásk všechno přijde a je konec. Podle mě škoda zpracování, ale i tak bych Vám ho doporučila


4.Herkules-zrození legendy-jak nemám ráda válečnou tématiku, tak nemusím ani tématiku Řecko-Řím. Ovšem tady se mi jeho zpracování moc líbilo a za mě nejlepší film ze všech uvedených! :)


Bohužel se někdy utvrzuji i v tom, že ne-všechny filmové novinky stojí za to. Můžeme jen doufat, že příští měsíc to bude lepší! 

Přeji pěkný zbytek neděle! :)