BODY BUTTER

Co jsem si pro vás přichystala v dnešní sváteční den? Můžete hádat, je to voňavé a je to z Lidlu.


Dnes jsem se rozhodla vám ukázat mou sbírku tělových másel z Lidlu, se kterými jsem nadmíru spokojená. Jako kompenzaci za mou neaktivitu se bude dnešní článek jen hemžit fotkami, proto se v klidu usaďte, začínáme!


V Lidlu můžete najít tři tipy tělových másel. Kokosové, kakaové a mango. Na obalech můžete najít barevné označení, v podobě modré pro kokos, hnědé pro kakao a zelené pro mango. 


Mé první máslo bylo kokosové. Byla to láska na první pohled. Nejen že dokonale voní po kokosu, ale připomene vám určitě letní horka, kdy jste pojídali zmrzlinu kokosku.


Samotné balení vám na první pohled může připadat za skla, ale je to spíše takový tvrdý plast. Je to určitě výhoda, protože ne-jednou už mi spadl a naštěstí se mu nic nestalo. Zajímavé je také otevírání, které je nejen že super na efekt, ale opravdu drží a do másla se jen tak někdo nedostane.


Máslo samo o sobě není nijak tekuté, ani tuhé. Oproti čokoládovému máslu od Baley je toto máslo krémovější a dobře se roztírá. Skvěle také hydratuje a to nejen kokos, ale i kakao a mango.


Kakao máslo je o něco sladší, intenzivnější a voní mi hlavně po tom, co se rozvoní.


Možná je trochu škoda, že není hnědé, ale bílé. Na vůni mu to ale neubírá, proto to není žádný velký problém.
Jako poslední a nejnovější tady máme mango. Vztahuje se k němu celkem zábavná historka :D-když bylo úplně nové, těšila jsem se, jak bude vonět a chtěla jsem se s ním večer celá namazat. Večer přišel a BUM! při mé velké rýmě jsem necítila absolutně nic a myslela jsem, že mě doopravdy trefí. :D


Jinak je tedy máslo dost sladké a jeho vůně se dá přirovnat k mangovému, nebo meruňkovému jogurtu.
Celkově bych másla zhodnotila maximálně pozitivně. Jejich hydratace je úžasná. O vůni nemluvě a vzhledem k ceně 130,- korun určitě stojí za vyzkoušení. Navíc, 400ml není málo, proto vám máslo určitě chvíli vydrží! :)


Přeji pěkný čtvrtek! :)