PERFECT HAIR? NO PROBLEM!


Že mám ráda Lídlovskou značku kosmetiky Cien, není žádná novinka. Ale že mě tak uchvátí jejich šampony, to jsem nečekala. Pokud už jste je vyzkoušeli, tak víte, že se jejich fanoušci dělí na dva tábory. Někomu extra vyhovují, u druhého je to průměr. Já patřím mezi ty extra spokojené nadšence, takže se dnes dozvíte, proč tomu tak je.


Design šamponů vás asi moc neuchvátí. Klasika bílá a barevné pruhy. U vůně by to mohla být sporné. Se sestrou jsem se shodly na tom, že všechny šampony voní jako Loreal Elseve Volume. Mně ale jednoznačně připomínají dětský sirup proti kašli - ale ten sladký! :D
Konzistence šamponů je taková střední, nejsou vyloženě řídké, ani husté. Celkem dobře pění a vůni cítíte i na suchých vlasech, což se mi poslední dobou moc nestává.


Co je top, tak jednoznačně oddálí mastnotu vlasů. Pokud si vlasy nebudete žehlit, třetí den je máte jako první (nebo to je alespoň můj případ), což je úžasné! Jinak se žehlením tak dva, ale pořád mají objem a jsou krásně lesklé. Já jsem vyzkoušela všechny šampony kromě fialového - ten je na barvené vlasy a jak já, tak sestra jsme naprosto spokojené. Za cenu 30,- je ve srovnání s dražšími šampony výborný. 

Moje konečné hodnocení je velmi dobré. Doporučuji zejména těm, kteří mají problémy s mastnotou vlasů a umývají si je každý den. S těmito šampony se rozhodně vrátíte do starých kolejí a nebude vlasy trápit každodenním umýváním. :)

Vyzkoušeli jste Cien šampony? Pokud ano, jste s nimi spokojeni?

Přeji pěkný zbytek čtvrtečního večera! :)