Pokud nic neplánujete na víkend, rozhodně Vám přijdou vhod mé filmové tipy. A abych dlouho nezdržovala, pojďme se na ně podívat.

1. Yves Saint Laurent - na tento film jsem se obzvlášť těšila a popravdě se mi moc líbil. Není to asi šálek čaje pro každého, ale pro milovníky módy je ten pravý.


2. 22 Jump Street - Praštěná komedie s Channingem, u které se rozhodně několikrát hlasitě zasmějete. Mě si tenhle film získal, ale za top považuji stále jedničku.Tak uvidíme, co přinese trojka. :)


3. Jedna za všechny - neuvěřitelný příběh, který se rozhodně hodí na léto. Sami si pak můžete tipnout, co se stane, když se spřátelí všechny ex, proti jejich milému. :D


4. The Social Network - umíte si představit život bez Facebooku? V tomto filmu teprve vznikal, a tak si můžete vychutnat detaily hořkých začátků.


5. Jobs - a máme tady další film o počítačích! Pokud neznáte začátky Jobse, rozhodně se na tenhle film podívejte. No a pokud vás nebaví počítače, snad vás na filmu zaujme alespoň Ashton Kutcher.


6. Her - velice pěkný film, který pojednává o virtuální vztahu Theodora a Samanthy. Tak co myslíte, zůstane Theodor s "počítačovým programem"? :)


7. Oblivion - film, který mě bavil. Nejen, že prostředí bylo dokonalé, ale také skvělé obsazení herců - samozřejmě vede Tom Cruise, že jo. :)


8. Babovřesky 2 - tak na tento film jsem se opravdu dívala jen proto, neboť jsem doufala, že už to nebude taková kravina, jako jednička. :D Bohužel, je to jen stejné pokračování, nebo hůř - parodie na Kameňák. :D


Viděli jste některý z těchto filmů? :) A pokud ano, jak se Vám líbil?

Přeji pěkný pátek a užijte si víkend! :)