Aneb slavný make-up, na který najdete chválu na každém rohu. Musím vás ale pro dnešek zklamat, já k obdivovatelům nepatřím.


Na tento make-up jsem se těšila. Měla jsem ho i v letním wishlistu. Má pěkný, lesklý design, tady uslyšíte jenom chválu. A co se týče ho samotného - jako první musím pochválit odstín. Všude v drogerkách seženete pouze šíleně tmavé, oranžové odstíny, které (a znovu musím podotknout, jaký já mám problém s touto problematikou! :D) stojí za starou bačkoru (ovšem samozřejmě ne všechny!). Odstín make-upu tedy opravdu vychytali - má skvělý světlý odstín, který sedne i bledulím. Cena je také příznivá, neustále běží někde akce a pohybuje se kolem stovky. A tady bych asi skončila s klady. Krytí - pokud máte pleť, jako dětskou prdýlku, budete s ním maximálně spokojeni. (I když nevím, kdo by si dával s takovou pletí make-up). Pokud patříte do skupiny b, tedy problémy s akné, začervenáním a dalšími nedokonalostmi, tak už s krytím spokojeni nebudete. Je to takové víc krycí BB, které se umí velice pěkně vrstvit. Ovšem v 2. vrstvě máte na obličeji opravdu POŘÁDNOU a viditelnou vrstvu, která akorát zdůrazní nedokonalosti. Takže ne, s krytím spokojená nejsem. Výdrž - jednoduše střed. Že by vydržel od rána do večera, to rozhodně ne, ale horka u mě přežil. Takže tady jsem pořád na vážkách. No a to nešťastné balení - možná je to tím, že jsem si zvykla na pěnový makeup. Ale i tak mi tady chybí pumpička. Make-up rád prská, a tak by jste měli dvakrát zvážit, v čem se půjdete malovat. :)
OVŠEM. Pokud si představím, že je mi 30, mám pěknou pleť a jen potřebuji něco na projasnění, tak bych spokojená asi byla. Make-up se tedy rozhodně hodí pro starší pleť, kterou projasní a vyhladí vrásky. :)

Co Vy a tento make-up? :) Máte na něj stejný, nebo úplně jiný názor? :)

Dobrou noc! :)