Jak si užíváte volna? :) Já jezdím s rodinou na výlety, pomalu nakupuji na Vánoce a do toho se dívám na filmy a čtu. Jednoduše klidně strávené prázdniny. Samozřejmě myslím ale na blog, a proto jsem se rozhodla Vám konečně představit novinky od značky Cien z Lidlu. Užijte si článek! :)

Jako posily do kosmetické nabídky Lidlu přibyly tyto dvě plěťové vody. Modrá je určena pro normální a smíšenou pleť a růžová pro suchou a citlivou pleť.Asi bych se nejprve zaměřila na rozdíly. Konzistenčně i barevně jsou úplně stejné, ale vůní se trochu liší. Řekla bych, že to bude tím alkoholem v té modré, která navíc ještě trošičku pění. Problémy se štípáním, zarudnutím, či čímkoli jiným jsem nezaznamenala. Řekla bych, že je to takový klasický průměr + mých odzkoušených pleťových vod. :)

Za co ale přidávám body nahoru, je balení. Většinou je to klasická lahvička, která má možná okouzlující design, ale dávkovač nijaký. U těchto dvou pleťových vod je to ale jiné. Mají skvělý dávkovač, na který jednoduše přiložíte vatový tamponek a zmáčknete. Pokud není dávkovač stlačený, můžete ho otáčet vzhůru nohama a nic se nestane. Možná mám trochu obavy co do budoucna, až bude vodičky málo. Bude pořád dobře "pumpovat"? I kdyby nakonec ne, pořád to může člověk klasicky odšroubovat, takže řešení se určitě najde. :)
Celkově bych pleťové vody určitě doporučila. Stojí okolo 40,- korun a při  balení 250 ml je to rozhodně skvělá koupě! :)


No a dalším výrobkem je čistící pleťové mléko. Hned na začátku je asi dobré upozornit, že je určeno opravdu na pleť, nikoli na oči. Já jsem si to na vlastní kůži zkusila nedávno, když jsem si s ním omylem začala odličovat kouřovky. Odlíčilo dobře, ale víčka mě pálila jako čert, proto opravdu apeluji na ostatních, ať se drží toho, k čemu je určené. :D Makeup ale odličuje dobře, pěkně voní a konzistenčně je tak akorát - ani moc hustý, ani moc tekutý. Obličej po něm nezůstává ani přehnaně mastný, ale na micelárku nezapomínám nikdy. :)No a opět skvělý dávkovač! :) Teď už klasická pumpička, která mě nadchla a nedám na ni dopustit. Několikrát už mi odličovač spadl a nic se neulomilo :D, takže hádám, že bude i bytelný - a to se co - to se vyplatí! :D


Pokud na vás udělal dojem, seženete ho v Lidlu za cenu okolo 50,- korun. :)


Už jste vyzkoušeli tyto novější produkty? Co na ně říkáte a s čím jste nejvíce spokojeni?

Přeji pěkný den! :)