Podzim vystřídala zima, a tak je ten správný čas Vám ukázat vyplněný podzimní wishlist. Už dopředu musím říct, že se mi podařilo sehnat téměř vše, i když za kryty na mobil bych byla stále vděčná. :)


Asi se shodneme, že nejdůležitější položka byl nový mobil. Původně to mělo být LG, ale protože se typ, který jsem chtěla, prodával pouze na 2 pochybných internetových stránkách, rozhodla jsem se jinak. Zvolila jsem novější značku Kazam Trooper 2 5, se kterým jsem nadmíru spokojená. Pěkně fotí, neseká se a hlavně - je bílý! ♥ Další položkou byly obaly, kryty - příslušenství. Sice už mám bílý obal z prodejny, ale chtěla bych nějaký pěkný z Ebay. Bohužel jsem nenašla zatím žádný, který by odpovídal rozměrům mobilu, takže si budu muset ještě chvíli počkat. No a o "ťupkách" si můžete přečíst v minulém článku. :)


O těchto štětcích jsem se zmínila v Nakoupeno. Ze začátku jsem s nimi byla spokojená, a tak jsem se vrhla na jedno náročnější líčení. Na to už štětce bohužel nestačily a celkově se mi zdá, že jsou dost tvrdé. Zlaté štětce od Essence.


A jak sami určitě víte, šály jsou (nejen) podzimní nutností. Příjemnou huňatou šedou šálu jsem sehnala v Takku a tartanový šál ve slevě v Tescu. :)


Poslední věcí na seznamu je černá (školní) kabelka se zlatými detaily. Povím Vám, rozhodnout se bylo těžší, než vybrat mobil. :D Jednak jsem chtěla takovou, aby něco vydržela - sníh, těžké věci a aby ji neměli všichni. Původně jsem našla jednu v H&M, ale protože tahle z Tesca je na určitých částech ze stejného materiálu, jako mé rukávy na kabátu, byla to láska na první pohled. ♥


A co Vy, už máte také nakoupeno Vaše podzimní must-have? :)

Přeji příjemné úterý! :)