Dennodenně si stěžujeme, že nemáme čas. Tu nemilosrdnou, nezkrotnou, ale zároveň fascinující jednotku našeho života. A pak se najde ta chvíle, ten den, kdy se čas najednou jakoby zastaví, neboť jsme zcela spokojeni.

Na pořadu dne bylo seriálové válení. Několik dílů upírů, jednu pořádnou scifi a zábava vymyšlena do nočních hodin. Zvrat přišel ale odpoledne, kdy zčista jasna přijela pouť, slunečné počasí a příležitost na světě. Nezbývalo než zalarmovat kamarádky, namalovat obličej na ksicht a hurá na kolotoče.


Samozřejmě se člověk musí pořádně upatlat od vaty, jinak by to nebylo ono.


Žasnout nad vším tím sladkým, které vede k jasnému cukrovkářskému záchvatu.Blejsknout si selfie, než se roztečete.
Projít si všechny kolotoče a zavzpomínat na dětství, kdy jste se na nich nejednou málem přizabili.A aby jste ten pocit náhodou nezapomněli, necháte se přemluvit na něco mnohem, mnohem, horšího. "Co třeba atrakce Danger? To nevypadá moc hrozně." Pokud chcete zažít smrt na druhou, jděte do toho. Nic horšího jsem zatím nezažila.


A pro klid duše nezapomenout navštívit starý dobrý řetízkáč. Protože, ať se děje, co se děje, vždy se na něm přenesete do starých časů. Nebo z něj vyletíte, to se taky stává.


Jak jste si užili volný den VY? (: