Moji milí, drazí. Už jste stihli zaregistrovat, že jsme o čtvrt prázdnin chudší? Mně se to podařilo dnes, přesněji v pravé poledne.

Když mě panbíčkářské zvony vypudily ve dvanáct z postele, uvědomila jsem si dvě věci. Jednak bylo neskutečné horko, ve kterém jsem div nepadla, a pak to závažnější, tedy datum. To už je vážně 20. července?!

Vždyť já jsem nic nestihla! Z mého sestaveného letního bucket listu (který vám -doufám- ukážu v novém videu) mám velké kulové. Přesněji nic. Do toho mě ve dne v noci straší maturitní otázky, které si musím nějakým zázrakem vycucat z prstu a pak mám spálené záda, takže vypadám jak rak na steroidech. No paráda.

Faktem ovšem zůstává, že jsem konečně ukořistila pár novinek v letních slevách, které mé starosti zcela překrývají.

Například tato sukně. No není (s odpuštěním) boží? A co teprve Bradshawovic naučnice! ♥No a tyhle z Gate, ty nemají chybu. Úplně je vidím k mé šedé sukýnce. (O ní už za chvíli.)


A co pak je tahle zmuchlaná hadra? No pozor, to je kimono! A ne ledajaké, saténové! ♥


A tady se zastavíme. Několik měsíců doslova toužím po téhle sukni. Je specifická v tom, že je z pevného materiálu a jelikož tedy drží tvar, budete vypadat jak famózní rozkvetlé poupě, které se v davu rozhodně neztratí. Jsem z ní pryč natolik, že to byl první impuls pro odhodlání se, že začnu fotit i outfity. No kdo ví, někdy mám pěkně střelené nápady.


A koukejte na to mé roztomilé zlatíčko! ♥ Tyhle ouška jsem koupila v New Yorkeru na začátku prázdnin a hrozně mě mrzí, že byla poslední. Můj mobil je totiž velký jako kráva a tak je nadlidský výkon vůbec nějaký obal sehnat.


Tuhle růžovou makovou sukýnku jsem koupila v Croppu a řetízek v Sinsay. Pokud budete mít cestu do obchoďáku, rozhodně do Sinsay zajděte. Mají tam momentálně skvělou slevu na bižuterii. Zaplatíte první zlevněný kus a druhý máte za korunu.


Já jsem měla za korunu tenhle mint řetěz a pak jsem ještě zašla do Gate pro koníčkovou košili. (Původně jsem myslela, že to jsou gepardi :D - neměla jsem brýle!)No a teď pozorně čtěte! :D V minulém videu Prague Haul jsem do nebes chválila Tiger, který samozřejmě byl, je a bude boží. Ale! Našla jsem levnější variantu Tigeru, zvláště co se týká těchto božích sklenic. V Tigeru stojí tahle blbinka 75,- a v Pepco 25,-! A to není všechno! Odnesla jsem si odtud ještě bílou keramickou sovu za 25,-, kterou jsem vám zapomněla vyfotit, ale je nádherná. ♥ Celkově tam měli moc pěkné věci, hlavně co se týče dekorace. Příště si musím vzít pořádnou nákupní tašku!


A čím pěkným jste si udělali posledně radost vy? :) Už jste stihli omrknout letní slevy?

Mějte se pěkně! ☼ ♥