Jak si užíváte zasloužené volno? Zvolili jste cestu striktního harmonogramu, či sladkého nic nedělání? Já jsem každou nohou v jedné řece, ale především relaxuji. Pro tyto "extrémně dlouhé" prázdniny jsem vsadila na Prahu a mám se vskutku báječně. Absolvuji tradiční rodinné výlety, které se mi až přehnaně zalíbily, nakupuji o sto šest, i když se snažím držet zkrátka a v neposlední řadě neustále čekám, kdy nějaká mánička v burce odpálí v centru Prahy bombu.

Rasistů je ale dost i beze mě, ovšem nakupování, to je nesmrtelné. A protože jsem starý křeček a za poslední dobu mi přibylo pár pěkných věcí, je načase vám je konečně ukázat!

Už při zobrazení článku jste mohli spatřit fotku, na které je má nová, předražená jak čert, láska. Původně jsem chtěla klasickou černou, ale když jsem ji poprvé uviděla, jak na mě smutně kouká, poslední na stojanu, musela být má. Od té doby ji všude nosím s sebou a hlídám jako oko v hlavě. Někdy si dokonce říkám, jestli to nevypadá až moc podezřele, jak ji k sobě, hlavně po Praze v MDH, křečovitě tisknu. S mým novým kabátem "Macklemore hadra" totiž musím vypadat jako prvotřídní zloděj.

 

Další věc se týká novinek, které pro vás pečlivě připravuji. Většinu z nich se dozvíte v pravý čas, ale jednu vám už musím říct - čekejte velké nákupy z Ebaye! 


A máme tady novinky z Lidlu!

Po dlouhé době jsem konečně sehnala saténovou košili, ze které mám obrovskou radost. Ve slevách jsem měla štěstí také na washi pásky, rolák, tričko, sportovní podprsenky, skvělé vykrajovátko na papír a extémně teplý svetr, aneb yetti jede.

Vrchol radosti ovšem nastal, když jsem v regálu uviděla tabulovou fólii. Přesně po něčem takovém toužím už nějaký ten pátek a jsem štěstím bez sebe, že jsem ji konečně sehnala! 

Jak trávíte podzimní prázdniny Vy?

Co pěkného jste si za poslední dobu pořídili?

Přeji pěkný pátek! :)