Jen málo které roční období mám natolik ráda, jako podzim. Přesněji podzimní rána dny.

Už večer se zapřísáhávám, že vstanu přesně na čas a nebudu opakovat ren rutinní koloběh nestíhání. Místo toho budík vypínám a spím dám. Jak ráda bych se toho zlozvyku zbavila. A co následuje? Klasická Silvie - nadávky, za které by se styděl i dlaždič, bordel po pokoji podobný výbuchu atomovky a ranní rozcuch á la proletění keřem, jak by řekla Evička. Pak ovšem přijdu domů a po deratizaci pokoje nastává ten pravý podzim.


Zapálím Yankee Candle, přičemž se modlím, aby si to záclony nerozmyslely a požár odložily na dobu neurčitou, uvařím kapučíno, které ke mně jednoduše patří a v žůžovém pyžamu si lebedím v peřinách, kde dokážu číst, spát a prokrastinovat, až do druhého dne. A o tom to je! O prokrastinaci! Protože to je přece nejlepší příležitost na rozšíření obzorů, především co se filmů a seriálů týče!

A tak vám dnes představím několik seriálových novinek, které se mi za poslední dobu dostaly do cesty a nesmí uniknout vašemu očku!

Limitless

Vzpomínáte na Všemocného? I tady se budou jíst zázračné pilulky jako lentilky. Jak změní život jedno zázračné NZT člověku, který doposud proplouval životem sem a tam?


Lucifer

Klasický obraz Lucifera dle 21. století. Luci si chce dát oraz od řemesla a vyráží na dovolenou svého nesmrtelného života. Ocitáme se v Los Angelos, kde si do syta užijeme spoustu peněz, vražd a žhavých scén. A tak se ptám, co jiného můžeme čekat, než charismatického herce, který si vás svým kouzlem získá už v první čtvrt hodince?Stitchers

Představte si ženu, která necítí své, ani vlastní emoce. Nevnímá čas a je natolik chytrá, že ani Einstein by si sní nevěděl rady. Tuhle mladou holku spojte s výškou, tajnou agenturou a mrtvolama a rýsuje se vám pořádná dávka kvalitní sci-fi, která nám na scéně rozhodně chyběla.


Supergirl

Vzpomínáte na starého dobrého Supermana? Od listopadu se můžete seznámit s jeho neteřinkou Zor-El! Uniklý pilot se náramně povedl, proto mám velká očekávání ohledně celé série. Snad si seriál udrží kvalitu!


Minority Report

Máte rádi technologie, futuristické prostředí a záhadné sci-fi? Pak vás tahle seriálová novinka dostane stejně do kolen, jako mě.


Viděli jste některý z výše uvedených novinek?

Přeji pěknou středu! (: