Krásné ráno čtenářky, 🍍

stále se válíte ve voňavých peřinách a vychutnáváte si sobotní pohodu? Dejte si polštář pod hlavu, uklízet se bude později. Dnes máme v plánu velmi zajímavý program, a to sestavování wishlistu na vysokou školu! Po prázdninách se totiž stěhuji pryč, což mi naskýtá skvělou příležitost koupit nějaké ty krásné a nepotřebné lapače prachu. A ty přece nemohu vybírat bez Vás! :)

 


BÍLÝ PŘEHOZ NA POSTEL
________

I když jsem od přírody čuně a co je bílé, to je brzy barevné, příležitost koupě sněhově bílého - čehokoli - mě nikdy nenechá chladnou. Moje posedlost bílými věcmi je jako droga. Tak proč si ji nesehnat v rozměrech 160x220 cm? Otázkou dne ovšem zůstává, kde. Nechci žádnou žlutou hadru, která se na mě směje z nacpaného regálu. Číhá, čeká, skočí a nepustí - a s bílou bude ámen. Kdo mě zachrání? IKEA? Jysk? 


ROSE GOLD SVÍCEN
________

Sada Josef na mě mávala už ze dveří. Vyměnili jsme si několik pohledů, já jsem obcházela dokola, jako mlsná kočka čekající na smetanu, a pak to přišlo! Obal povoloval své pevně zalepené kraje a já jsem poprvé spatřila tu nádheru! Ach, ta bezchybná kovová konstrukce, která se mi právě nacházela v rukou. Lesk, jenž odrážela světla ani z dálky nedokázaly zachytit dokonalost této cetky. A tak jsem ji vrátila zpět. S nadějí a jasnou vizí, že tento Pepan bude stát na mém novém stole.


NÁSTĚNKA DITMAR
________

V opojení této měděné krásy jsem pokračovala dál a můj pohled padl na první poličku zleva. Pyšně se tam tyčila nástěnka, která uslyšela mé volání po bezchybných kouscích budoucnosti. Kolíčky zachytí a pevně sevřou do svého obětí vzpomínky, které se mi podaří za několik měsíců nasbírat a živoucí důkaz existence mě samotné budu mít na dosah ruky. Bude to svatyně živých fotografií, která mě bude doprovázet. Bude to tabule zázraků.


KOŠ FRANDS
________
 
Moji slabost pro sluncem políbenou zlatou uzavírá koš, po kterém toužím již několik měsíců. Perfekcionismus skrytý v několika svařených drátcích. Jak jednoduché.


SVÍČKA EIVIND
________

Marble, marmor, mramor? V každém jazyce zní perfektně, a co teprve na svíčce!


DEKORATIVNÍ POLŠTÁŘ LOTUS
________

Nakonec  snad nesmí chybět krasavec, který nám s tím povalováním pomůže.  Krásný na pohled, jemný na dotyk a růženka je na světě! 

Přeji Vám krásný den!