Včera to bylo přesně 20 let, co mé veličenstvo přišlo na svět. 7300 dní odstínů Silvie. Nevím, jestli se smát, nebo ronit krokodýlí slzy, protože tolik trapasů, kolik se mi povedlo za tak krátkou dobu, mě absolutně uvádí do mdlob. O sebevědomé perly u mě nikdy nebyla nouze, o to spíš bylo ostudy více. Na druhou stranu jsem vlastníkem tolika vtipných historek, o nichž možná někdy uslyšíte, že vám hned zlepší den. A protože mladší už nebudu, neplýtvejme časem a pojďme na dnešní bombu, kterou jsem si pro vás přichystala. 20 kuriozitek se mnou o mně!

1. VŮNĚ VYPRANÉHO POVLEČENÍ
Asi se mnou budete souhlasit, když řeknu, že není nad to zalehnout do voňavých peřin. Aviváž rozvoní pokoj, vy si lebedíte v teple a žádná starost nemá v tu chvíli přednost. Jen vy, vyprané povlečení a vůně linoucí se z rozestlané postele. 

2. KNOFLÍKY?!
A teď taková hloupost, kterou možná také děláte. :D Spíte s knoflíky na povlečení u hlavy, nebo u nohou? Já u hlavy a zažila jsem odpovědi, které mě upřímně pobavily. "U hlavy, abych si mohla v noci vléz do peřiny." "Mám zip -_-."

3. BEZ SVĚTLA NESPÍM
Asi taková kuriozitka, ale bez světla prostě neusnu. Doma máme úsporné žárovky, takže to nikoho nepřivede na buben, ale za tmy prostě nespím. Posledně mě parádně vypekla bouřka, která vyhodila pojistky v celém městě. Mobil vybitý, notebook vybitý, malá baterečka na stole :D. No nic, usnula jsem až při východu slunce. :D

4. LIDL LETÁK
Pokaždé mi udělá nesmírnou radost, když vidím, že má Lidl nový online leták! Není to snad proto, že by se mi líbilo jejich grafické zpracování, ale vždy jsem hrozně zvědavá, co nového přichystají. Pokaždé je to takové překvápko, kterému nepřijdu na kloub, než leták publikujou online. No jo no, je to blbost. :D

5. DÉŠŤ
Většina lidí miluje slunce, ale já jsem pravý opak. Miluji déšť. Pořádný liják, klidně i bouřku, když mi nechá světlo napokoji, a jsem v sedmém nebi. A to se pak ráno probudíte, otevřete okno a dýchne na vás čerstvý vzduchu po dešti. Země se leskne třpytivými kapkami deště a člověk je plný energie a elánu.

6. VŮNĚ NOVÝCH KNÍŽEK 📖
V životě se má člověk těšit z maličkostí a toto je jedna z nich. Aroma čerstvě vytisknutého časopisu a koupené knihy je pro mě naprosto odzbrojující. Láká si to jen sednout, číst a vychutnat si tuto svátost plnými doušky.

7. VZDĚLÁVÁNÍ 🎓
Celý život toužím poznávat víc a vědět víc. Nevím něco, vygoogluju, ověřím a zapamatuji. Postupně si tak sestavuju obraz mých vědomostí, který je mnohdy velmi pestrý.

8. NEJOBLÍBENĚJŠÍ SERIÁLY? 📺
Seriály beru jako skvělou pomůcku ke zdokonalování cizích jazyků. Nabízejí širový výběr žánrů a oblastí, takže vaše slovní zásoba dostane nový rozměr a citový podnět umocní jejich zapamatování. Mé absolutní topky jsou The Magicians a Outlander. Dva seriály, na které jsem dokázala bez pohnutí civět a ani jsem si nevšimla, že nemají titulky.

9. DLOUHÉ RUKÁVY
V mém šatníku převažují saka a košile, ale roztomilému tričku s dlouhým rukávem nikdy neodolám. Je to takový ten milý cozy style, když nechodím zrovna jak bezďa. :D

10. COCA COLA
Nepiju Coca Colu, Pepsinu, ani jiné podobné černoty (a to nejsem rasista). Je mi z toho zle, nemám daleko ke kolapsu a jediné využití, které těmto nápojům připisuji, je místo vedle záchodového sava, které má stejné účinky.


11.  CO JE V JÍDLE?🍴
Poslední půlrok se intezivně pídím po složení. Ať už je to jídlo, pití, čaje, člověk by nevěřil, co všechno jsou lidé ochotni zkonzumovat. Především mi ale dochází, proč a z čeho je tolik lidí tak nemocných.

12. VS 🍓 & CHAMPAGNE
Určitě znáte ten nekonečný lov, kdy hledáte svoji vůni. Vyzkoušíte všechno možné, oblejete se půlkou drogérky, a pak, jednoho dne, ji konečně najdete! Mé druhé jméno je Victoria's Secret Strawberry & Champagne! A vaše? :)

13. VEČERNÍ BĚH 🏃
Pokud si můžu vybrat, kdy vyrazím na mé procházky v běžeckém, haha, volím večer. Jednak je chladno, takže vzduch je příjemný a dobře se dýchá, a pak je atmosféra nasátá už poklidným večerním ovzduším. Jste to jen vy, usínající město za vámi a západ slunce před vámi.

14. FLOW 💎
Souhlasím s Janem Mühlfeitem, že v každém z nás se nachází jakési vnitřní flow. Jsou to činnosti, které Vás pohltí a uchvátí a Vy nevnímáte nic jiného, než právě je. Focení, psaní, blogování. Moje milované trio.

15. ČAJE 🍵
Slabost, která si mě získala za poslední měsíce. Pravý sypaný čaj na balkóně s knihou v ruce a v teplé dece, jako ve filmu.

16. PAPÍRNICTVÍ
Už od mala zbožňuji nálepky a všechny pěkné dekorace, kterými se dá vyzdobit okolí. Po zrodu washi pásek a Tigeru se má závislost pouze prohloubila, a tak se asi nebudete divit, když vám představím mé nejoblíbenější fórum na Vinted. Brzy se můžete těšit na speciál Back To School!

17. KNÍŽKY
Přestože jsem si jako čerstvý maturant užila četbu do sytosti, nikdy neodolám něčemu novému. Povětšinou volím kategorii osobního rozvoje, například, Mnich, který prodal své Ferrari, Bohatý táta chutý táta, někdy něco duchovního, Musela jsem zemřít, Ami, chlapec z hvězd, nebo tématiku lucidního snění, kterou jsem vám na blogu již představila. No a samozřejmě nechybí ani ten Christian, ale to není moc produktivní čtení. :D

18. LIDÉ Z PRAXE 
Jestliže mám zrovna čas a vyjde nový díl, moc ráda na Youtube sleduji kanál LIDÉ Z PRAXE. I když se jedná o obor, který jde naprosto mimo mě, video si pustím, a mnohdy jsem velmi překvapena, jak moc zajímavé to bylo. Topka byla Mühlfeit, ale také Kazma, Sahajdák, nebo Kraus.

19. BÍLÉ DEKORACE
Mramor, bílé povlečení, bílé všechno. Nejlépe ať to vypadá pořádně sterilně a chrochtám si blahem. :)

20. HVĚZDY
Chladné večery a obloha jako laguna posetá jiskřičkami perel. Co si víc přát. ♥


Uff, ještě, že mi bylo teprve dvacet. Víc bodů bych nedala. :D 

Co "divného" děláte VY?

Nezapomeňte mi to napsat! :D

Krásný den! ♥