SHOPPING Na Vánoce jsem dostala od tetičky dárkovou kartu do DM, která bohužel dneska padla. Posloužila ale dobře, a proto bych vám chtěla dnes ukázat, za co jsem ji vyměnila.
Nejvíce nadšená jsem asi z odlakovače (55,-) :D, který asi zas tak superhrdinský nebude, ale hrozně mi připomínal lahvičku z Lush, ze kterého bohužel nic nemám, a tak jsem ho tam přece nemohla nechat!Nedávno jsem se vás také ptala, jestli neznáte nějaký hodně světlý make-up, který by nebyl moc oranžový. Protože jsem dnes už měla ale totální krizi, neboť můj minulý make-up mi došel, sáhla jsem po S-he 001 (107,-), který mi přijde nejméně oranžový a nejvíce světlý, co v DM byl. Uvidíme, jaký bude, ale určitě se o něm brzy zmíním v dalším článku. 
Také jsem si vzala k make-upu korektor od Essence, který si kupuji vždy když dojde a nemůžu si ho vynachválit. (50,-).
Jako další jsem si vzala sadu na obočí od Essence (65,-). Prozatím jsem si obočí zvýrazňovala pouze tužkou a myslím, že nikdy není na škodu mít doma podobnou sadu. Obsahuje také tři plastové pomocníky, kteří by vám měli pomoci k dokonalému výsledku. 


A když jsem uviděla tuto stříbrnou řasenku (70,-), neodolala jsem.  Na živo vypadá moc pěkně a navíc, co si budeme říkat, řasenek není nikdy dost. :D


A jako poslední jsem si vzala tento růžový štěteček, také od Essence (40,-), a vlhčené ubrousky s pomerančovou vůní z Lidlu. (Minule jsem se v odličovacích ubrouscích z Lidlu dost zklamala, proto doufám, že s těmito budu mít lepší zkušenosti).


Také jste dostali na Vánoce nějaký dárkový poukaz?