STORAGE OF COSMETICS

Dnes bych Vám chtěla ukázat, jak skladuji kosmetiku. Sama moc ráda takovéto články čtu, proto myslím, že nebudete zklamáni.


Kosmetiku mám ráda roztříděnou, jak už jste si určitě všimli.
1.Košíčky jsou z Jysku (myslím za 20,- korun) a moc se mi líbí. Můžete zde vidět celkem poloprázdnou sbírku. Měla bych doplnit pudry. No jo no, krize.
2.Rtěnky a balzámy, to je moje. Mohla bych je nakupovat neustále. Za to s laky to není žádná sláva, ale chtěla bych si pořídit nějakou poličku, kde bych si je všechny mohla vystavovat. :D
3. Část kosmetiky také skladuji na třípatrovém stojanu. Úplně dole najdeme "sektor" peelingů na tělo a něco málo na nohy.
4. V prostředním patře skladuji kosmetiku na vlasy. 
5. Nejvyšší patro je rozděleno na péči o pleť a tělo. Mnoho kosmetiky mám také v koupelně, kde by určitě některé produkty stály za zmínku, ale to až příště.


6. Kosmetika na nočním stolečku-převažují krémy na ruce, ale také by jste tam objevili něco na obličej a na nohy. A co je lepšího, než se před spaním natřít vším možným voňavým? :D
7. Řasenky, tužky, fixy, to vše by jste mohli nalézt v růžovoučkém košíčku. Nedávno jsem toho dost vyhazovala, což tomu jistě odpovídá. Vedle můžete vidět mini sadu štětců, ale nejdůležitějších. Ohledně štětců  budu určitě sestavovat wishlist, protože je to důležitá součást kosmetiky a nesmím ji přece zanedbávat. A co se týče čištění, tak jedině sprej z Elfu, který bych neměnila.
8. A mým snad nejoblíbenějším místem v pokoji je skříňka, na které je krabička s "voňavkami". :)

Tento článek jsem zvolila hlavně z toho důvodu, že jsem včera celkem dost změnila design pokoje a o přemísťování kosmetiky ani nemluvě. Proto až doladím detaily, určitě se dočkáte článku a já budu moci odškrtnout bod ze seznamu! :)

A zítra pátek, tak to nějak přežijte!