NEW SUMMER WISHLIST


Když jsem včera uklízela a třídila věci, přišla jsem na to, že bych letní wishlist mohla trochu pozměnit. Ten minulý sice nebyl špatný (můžete ho nalézt zde), ale když jsem zjistila, že na styl Vansek mám několik bot (a i černé), bylo by zbytečné další takové kupovat na výstavku. Zato hodinek jsem se nevzdala, ale lepší variantou budou asi stříbrné, protože bude 1. lepší výběr a za 2. v šatníku preferuji více stříbrnou, takže momentálně by byly zlaté spíš do "zásoby".


Další byla vůně od Beyoncé Ryse. Neříkám, že jsem se jí úplně vzdala. V budoucnu bych si ji chtěla koupit, ale na léto bych ráda vyzkoušela nějaký body sprej od VS. U hodně blogerek jsem viděla různé vůně, ale strawberry champagne prý patří do té sladší skupiny. Od začátku prázdnin dávám opět přednost sladším vůním, proto bych ji ráda vyzkoušela.


Make-up Imperial od Dermalocu patří mezi ty lepší na trhu, za poměrně nízkou cenu. Já po něm pokukuji už delší dobu, ale když přijdu do DM, tak buď je nejsvětlejší odstín vyprodaný, nebo poslední (který je otevřený, umaštěný, vždyť to znáte - brr). Je zajímavé, že už se to stalo několikrát, a tak jsem neměla šanci ho vyzkoušet. Doufám, že při příští návštěvě DM už na něj budu mít štěstí.Není to dávno, co značka Rimmel London ukázala světu nové laky 60 sekunds by Rita Ora. Já sama žádný doma zatím nemám, protože moc laková nejsem, ale bílý bych chtěla vyzkoušet. Chlubí se svým krytím a výdrží, což je jistě zajímavé. (Především u bílého laku.)Co Vy, máte také nějaký letní wishlist? A co jste do něho zařadili? :)

Přeji pěkné úterý! :)