Na Vánoce jsem dostala opravdu moc krásných dárků. Ať už se jednalo o věci z wishlistu, či jiné nečekané dárky, za všech jsem měla obrovskou radost. S čím jsem ale opravdu nepočítala, byl tento vánoční balistik, který jsem dostala od Evičky. ♥ Samozřejmě jsem byla hrozně zvědavá, protože jsem nikdy nic podobného doposud nevyzkoušela a hlavně - balistik tak nádherně voněl! ♥ A tak přišel den D a já ho konečně vyzkoušela! A jaký byl? To se můžete dočíst níže.


Jak už jsem říkala, balistik nádherně voněl. Zřejmě za to může kombinace levandule a ylang ylang, která tvoří skvělou kombinaci. Barevně je na tom také velmi dobře. Ještě aby ne, když je růžový! :D K tomu musím podotknout, že jsem si ve vaně uvědomila, že do červeného balistiku bych asi nešla - přece jen, je to trochu morbidní. :D Zato když se rozpustil tento balistik, nejen, že byl barevně skvělý, ale na hladině byly vidět malinkaté třpytky. Takže hádáte dobře, pokud myslíte na to stejné, co já - ano, budete se po koupeli třpytit. O:) Hlavně budete ale vonět, což u firmy Lush určitě není výjimka.


Balistik se rozpouštěl poměrně dobře, ale na to už se sami můžete podívat na videu. Užijte si video a přeji pěkný zbytek dne! ♥