Pokud se DM stalo už Vaším druhým domovem, určitě jste si všimli, že v oddělení vlasových produktů přibyl tento roztomilý parfém na vlasy. Je to rozhodně zajímavý přírůstek, a tak jsi pojďme v pár řádcích shrnout to hlavní. Tedy jaký je.


Produkt obdržel plastový obal, takže plus pro nás nešiky, co nám padá všechno z rukou. Navíc není ani moc velký - 100 ml a vleze se Vám i do kabelky. No a designově se parfém také povedl, ale nás zajímá především obsah, že ano.


Už je to chvíli, co mi mé kamarádky sdělily zajímavé tajemství. Aby byla vůně cítit pořádně, nastříkají si ji i do vlasů. Takže jsem dala na ně a radu vyzkoušela. Fungovalo to jednoznačně. Ovšem jiná vůně jiné vlastnosti. Některé vlasy slepily, jiné nedělaly nic, a tak to byla sázka do loterie. Toto vylepšení jsem tedy nechala být až do doby, než jsem na Facebooku objevila diskuzní fórum vlasové novinky. Většina zákaznic byla z parfému nadšená, ale našlo se i pár jedinců, kteří produkt urážlivě zatracovali. Nevím, jestli to byl vůbec ten první signál, proč jsem si parfém pořídila, ale chtěla jsem si udělat vlastní obrázek.

Když jsem parfém vyzkoušela poprvé, velmi jsem ocenila jednu věc. Má klasický rozumný aplikátor, který je úsporný a vlasy tak neslepí. Na dlouhé vlasy stačí čtyři zmáčknutí a rázem je z Vás vlasová královna.


Vůně vlasového parfému

Vůni jsem si zařadila hned na začátku a momentálně nemůžu říct jinak, než že v ní jednoduše cítím Katy Perry Killer Queen. Je to sladší květinová vůně obohacena o stopy švestky, bergamotu a něco, co neumím zařadit, ale je to velmi silné a přitom příjemně podmanivé.


Výdrž vlasového parfému

Výdrž není nejlepší, ale ani nejhorší. Pokud vlasy přestříkám ráno, intenzivní dotek vůně trvá zhruba dvě hodiny. Pokud k vlasům přivoním po takových 6 hodinách, vůně jde cítit stále, ovšem slabě. No a večer už poznat nejde, ale po přestříkání ji opět cítíte i ráno. Takže hodnotím střední výdrží.

Parfém x vlasový sprej

Pokud půjdeme srovnávat, vyhraje to rozhodně vlasový parfém. Ptáte se proč? Dávkování je menší, tudíž nedochází k urychlení maštění vlasů. Vůně je intenzivnější a pomaleji se ztrácí. Nijak neovlivňuje vyžehlené vlasy - nezkroutí je, neelektrizují po něm. To je pro nás žehlící maniaky rozhodně dobrá zpráva.


Proč vlasový parfém a ne klasický parfém?

Vlasy má každý jiné, ale jedno pravidlo platí u všech. Většina přípravků určená k danému použití málokdy sedí na něco jiného. (Neberme v potaz kokosový olej, ten je výjimka :D.) Pokud tedy použijete klasický parfém na vlasy, nemusí Vám to udělat nic, ale ve většině případů v delším časovém úseku vlasy vysuší, slepí a zatíží.

Celkové hodnocení?

Pokud bych to měla shrnout, tak parfém vlasy neslepuje, nezatěžuje a poskytuje jim příjemnou vůni. Vlasový parfém tedy doporučuji a pokud by jste měli o něj zájem, seženete ho v DM za 60,- korun.


Užijte si páteční večer! :)