Víte co mě opravdu baví? Lush! Tolik barev, vůní a zajímavých kombinací! No a protože mám několik novinek z Prahy, a Vy jste určitě zvědaví, nebudu zdržovat a pojďme se podívat, co se ukrývá v těchto voňavých žlutých překvapeních!


V prvním balíčku se ukrývá Think Pink. 

Jelikož mám ráda růžovou, byla to jasná volba. Omamná vůně vanilky a levandule si mě naprosto získala. Na někoho bude možná balistik trochu moc "princess", ale mně se líbí. No a podívejte na ty roztomilé kvítky! Ty akorát čekají na horkou páteční vanu!
V druhém balíčku se ukrývá Twilight.

Co Vy a Twilight sága? Jste praví fandové? Já rozhodně, a tak nebudu zapírat, že to byl podnět při výběru tohoto balistiku. Ovšem vůně levandule jen potvrdila můj správný výběr a já už se těším, až zažiju pořádnou upíří jízdu!
A pojďme se konečně podívat na něco víc velikonočního! Třeba Hoppity Poppity!

Máte rádi zajíčky? A co k tomu ještě pěkně voňavé? Tak to Vás rozhodně nenechá chladné Hoppity Poppity! Zaskáče si s Vámi ve vaně a je to skvělý velikonoční dárek!
A copak se ukrývá v posledním balíčku? Nasaďte si sluneční brýle, protože s Golden Egg přichází pořádná velikonoční záře!

Tahle zlatonka na mě zářila z pultu už při vchodu do Lushe. Je to pro mě taková třpytivá záhada, protože se opravdu těším, až tenhle balistik vyzkouším.
Co jste si posledně v Lush koupili Vy? :)

Přeji pěkný víkend!