Pondělí jsem nominovala na den plný recenzí a poznatků z mých nových produktů. Proto prosím přivítejte mého miláčka, který slyší na jméno Tangle Teezer!


Na Vánoce jsem od sestry dostala Tangle Teezer, která si ho při té příležitosti pořídila také. Já jsem vsadila na kombinaci blankytně modré a růžové a sestra jen na růžovou. (Asi mě chtěla naštvat.)

Pokud jste o Tangle Teezeru dosud neslyšeli, tak nastražte uši. Jedná se o profesionální kartáč na vlasy vytvořený Shauem P. Doslova ze dne na den jeho výsledky ohromily kadeřnický průmysl a Tangle Teezer se tak stal neodmyslitelnou součástí každého vlasového stylisty, či běžného člověka. Tangle Teezer rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy na světě - mokré i suché. Zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk. 


Tak, to by bylo z oficiálního popisu vše. Co na tuto vymoženost říkám já? :)


Vzhled

Tangle Teezer se mi moc líbí. Je jednoduchý, lehoučký a dobře se s ním manipuluje. K dostání je hned v několika variantách a provedení, takže si vyberou i ti náročnější.

Česání

Než jsem se s T. T. poprvé učesala, neslibovala jsem si žádné zázraky. Přece jen, kus plastu, co by to asi tak mohlo být za zázrak. No a po použití? Kdo ho má doma, sám dobře ví, že pokud ho jednou vyzkoušíte, z ruky už ho nedáte. :D Rozčeše i ty nejvíce zlakované, zamotané, zcuchtané vlasy a přitom o něm skoro nevíte! Takže nehrozí ztráta půlky vlasů, ani škubání. Vyhnete se dokonce i nepříjemnému tahání, které je tak rádo spojeno s česáním vlasů. S Tangle Teezerem se budete na česání vlasů těšit!

Péče o Tangle Teezer

Tak jako u kosmetických štětců, i o Tangle Teezer by jste se měli starat. Je tedy dobré kartáč alespoň třikrát do měsíce umýt. Jak na to? Já používám jemnější mýdlo a teplou vodu. Poté kartáč trochu osuším, koneckonců sám rychle usychá. Nemusíte se také bát, že by Vám snad do něj zateklo a pak v něm šplouchalo. Mně se to zatím nestalo a doufám, že ani nestane. :)Jak je to s konečky a lesklými vlasy?

Pokud jsem byla proti něčemu opravdu zaujatá, tak jsou to tyto dva body. Pokud někdo naslibuje hory doly, nejen, že mi to přijde jako lhaní, ale také mě to trochu vytáčí. Tím mám na mysli natolik účinné schopnosti Tangle Teezeru, který slibuje zdravé konečky a lesklé vlasy. Takže, jak to nakonec je? Pokud vím, zdravé a lesklé vlasy jsou na dlouhou trať a je hned několik hlavních faktorů, bez kterých to prostě nejde. U konečků je to hlavně o zastřihování a o olejíčkách, ale to by mohlo být sporné. Každopádně Tangle Teezer podle mě dopomáhá k lepším konečkům, to ano. Ale nemá na tom hlavní zásluhu, jak je uváděno. No a Tangle Teezer a lesklé vlasy? Nesouhlasím a klidně mě ukamenujte, ale podle mě je to nesmysl. Co se týče lámání a třepení - tady bych možná přivřela oko, že by to mohla být pravda. Ale moc se s tím neztotožňuji. Vlasy ovšem dobře rozčeše, to se mu musí nechat. :)

Kde Tangle Teezer seženu?

Skoro v každém lepším kadeřnictví. (Já jsem ho ovšem viděla všude, kde jsem přišla, takže je nejlepší se zeptat v kadeřnictví. :) Pokud ale rádi objednáváte přes internet, tak rozhodně doporučuji parfums.cz, protože si můžete být alespoň z větší části jisti, že se nejedná o padělek.

Celkové hodnocení?

Tagle Teezer bych rozhodně doporučila všem. Češe se s ním skvěle, pěkně vypadá a je to něco, do čeho se rozhodně vyplatí investovat. :)


Užijte si prázdniny! :)