Sice to chvíli trvalo, ale dnes Vám už konečně ukážu, co jsem si (ne)koupila ze zimního wishlistu. 

A jako obvykle, ani dnes nebudou chybět rtěnky.


Avon ExtraLasting - tyhle rtěnky si mě opravu získaly. Svojí výdrží, skvělou pigmantací a škálou krásných odstínů. Co dodat? Snad jen to, že brzy bude článek. :)


Tangle Teezer - tohoto miláčka jsem Vám představila již v této recenzi. Je skvělý, praktický a vlasy už nechtějí nic jiného. Když ho jednou zkusíte, už ho nedáte z rukou. O:)


Essence pudr - i když jsem velký zastánce transparentních pudrů, s tímto jsem v poslední době začala mít trochu problémy. Přijde mi, že výdrž pokulhává, a tak jsem poměrně ráda, že už dochází. Asi nakonec změním své zvyky a po dlouhé době šáhnu po nějakém pigmentovaném. Tak uvidíme.


Pěněženka + řetízek - nákupy z Ebay se moc nekonaly, takže jsem vsadila na jistotu a řetěz koupila v kamenném H&M. No a peněženka? Toto je prosím blankytně modrá v podání mé sestry.


Avon Little Black Dress - zdá se malá, nevýrazná, ale přitom je to hravá vůně se střední výdrží. Recenze se na ni ještě neobjevila, ale tak to dlouho nezůstane! (:


Balea olej - i když jsem na olej byla zvědavá, zas tolik mě neoslnil. Asi jsem moc zhýčkaná z kokosáku.


No a mezi poslední dva kousky patří tento skvělý, uhelně černý, klobouk, který nedám z rukou a krémová šála, která tvoří elegantní kontrast snad ke všemu.Nový wishlist se tady objeví brzy a už dopředu Vám můžu prozradit, že mám spadeno na pár pěkných věciček!

Mějte se pěkně a dobrou noc. :)