Čas od času máme pocit, a co si budeme nalhávat, je to rozhodně často, že potřebujeme zazářit. Blýsknout se v záři reflektorů a udělat dojem, který padne na úrodnou půdu. Mezi tím vším jsme ale stále na vážkách, zda to, do čeho jsme se pustili, děláme dobře a má-li to vůbec nějaký smysl. A pak čekáme na odezvu z druhé strany, v mém případě čtenářů, diváků, kteří se touto show baví a soudí.

Co jste si právě vyslechli? Nebudu Vás napínat, můj dosavadní postoj k Youtube a blogu.

Už druhý týden počítám klady a zápory, zda se pustit do videí. Je to pro mě stejně velké rozhodnutí, jako když jsem měsíc váhala, zda si založit blog. Takže nepíšu články, protože by to znamenalo, že se do videí nepouštím a vy by jste měli o zábavu méně. Víte, totiž, dala jsem si slib. Další článek určí, kterou cestou se pustím. Zda to bude pouze blog, který mě samozřejmě moc baví, a nebo šlápnu na tenký led a pustím se do videí, u kterých stejně nevím, jestli zůstanu.

Tak či onak, hádejte, co jsem si zvolila. O:)

Přivítejte nový teleshopping a spotřebováno za duben a květen!PS: Omlouvám se za opakující slova a některé mouchy. Přece jen, je to první video, takže další bude určitě o moc lepší.

Užijte si podívanou!