Vítejte u pokračování nákupní horečky! :) Co dalšího jsem koupila v Praze a jak to mám s nepořizováním obuvi?

V minulém dílu nákupní horečky jsem zmínila maturitní šaty. Čtvrťačky mi určitě dají za pravdu, že je to něco, co se opravdu blbě shání. Pokud si nechcete vypůjčit šaty za dva tisíce (a víc), čeká vás zatraceně dlouhé hledání, protože česká nabídka, to je kapitola sama o sobě.

Já jsem měla ale ohromné štěstí a podařilo se mi narazit hned na několik šatů, ze kterých bylo opravdu těžké si vybrat. Nakonec jsem šla do malinové a fialové, která mi jde pěkně k vlasům. Koupím ještě pásek z Ebay, nějaké pěkné štekle a dušička bude v péří.

Šaty brzy ukážu, ale teď se soustřeďme na dnešní program. Takže přivítejte druhou půlku nákupní horečky v Praze!


Pro začátek tady máme obuv, která patří mezi ty kontroverznější kousky obuvi. Celé léto jsem chtěla tyhle "nazouváky". V obchodech je neměli, na internetu také ne a když už, tak s poštovným za nekřesťanské peníze. Řekla jsem si co už, a dál jsem nehledala. Ostatně, má sestra cítí silnou averzi k této obuvi. Ne ani tak proto, že by nebyla pro extravantnější kousky, ale jednoduše opovrhuje procházky v pantoflích po náměstí. 

Ale k botám - poslední den v Praze jsem sháněla věci do školy a nezapomněla jsem ani na Deichmann. (Sháním školní kabelku.) No a co nevidím v druhé řadě! Kapučínově hnědé nazouváky se zlatými přeskami! Aaach ♥  Hned jsem je vzala a korunovala na školní přezůvky! No co, někdo v nich chodí po městě, někdo po škole.

Než přejdu k selfie držáku, koupila jsem si taky černé lodičky, u kterých je dobré něco zmínit. Když hledáte lodičky mé velikosti, tj. 43-44 naskytnou se 3 možnosti. Buďto se jedná o nějaké nadměrné hrůzy, přičemž budu raději chodit bosa, nebo vyskočí Deichmann, kde taky většinou nakupuji, nebo, a teď se podržte, mi vyskočí stránky pro transexuály. :D Musí se jim ale nechat, že některé štekle mají fakt pěkné. Jen ty chlupaté černé nohy, brr.


A teď už k selfie tyčce. Ano, vím, je to blbost, ale je to boží. No upřímně, kdo ji dneska nemá? Usnadní vám život, a to hlavně selfííčka. 3 2 1 sýr!


Ubrus Lidl


Lucky jeans Camaïeu

Pokud jste ještě nevyzkoušeli řadu nude rtěnek od Essence, měli by jste s sebou hodit! 4 It's nude time! nám totiž brzy skončí.


Kabelka C&A

Triko Lidl

Sukně C&A 

Víte o tom, že nám ruší naše infantilní nálepky na bebí z Ikea? Nahradí je tyto větší bílé balení. Vybírat můžete z klasiky bez potisku, nebo z berušek, housenek a soviček.


Triko C&A

Samozřejmě nesmí chybět ani 50 Shades, které jsem dostala jako dárek od milované tetičky.


No a na závěr podzímní boty z Deichmannu, které zřejmě brzy vytáhnu. Před tím si ale uvařím horký čaj, lehnu do voňavých peřim a přečtu si napínavou knížku od Dana Browna, kterou mám rozečtenou z prázdnin. Venku bude pršet a doma bude zatopené na 40 stupňů. :)

A vaše idea podzimu?


Přeji pěkný víkend!