Aktuální babí léto nám evokuje slunečné prázdniny, kdy bylo válení na slunci náš denní chleba a rudá záda náš půlnoční trest. Jako bonus jsme měli zesvětlené vlasy a hned po nástupu do školy jsme dostali několik kontrolních otázek, z nichž právě jedna směřovala na nový odstín. Že už jsou tyto momenty štěstí dávno pasé? Ale kdepak, pojďme si je společně připomenout s výrobkem Sunkiss Jelly!

Co je Sunkiss Jelly dle oficiálního popisu? Měsíc slunce v jedné tubě, který vaše vlasy zesvětlí až o tři odstíny.

Co je Sunkiss Jelly dle mého názoru? Měsíc smradu v jedné tubě, který vaše vlasy zničí a vysuší už po prvním použití.

Pro koho je tento výrobek určen dle oficiálního popisu? Především pro nebarvené vlasy. Zákaznice si vybírají podle svého odstínu:

01 pro světle hnědé až tmavé blond vlasy
02 pro tmavé blond až světlé blond vlasy
03 pro světlé blond až velmi světlé blond vlasy


Pro koho je tento výrobek určen dle mého názoru? Sunkiss Jelly chytne jak na nebarvených, tak barvených vlasech. Dokonce si poradí i s barvenou havraní hřívou, což samo o sobě ukazuje, jak hrozné složení tento výrobek musí mít.


Jaký je rozdíl mezi klasickou barvou a Sunkiss Jelly? Klasická barva působí intenzivně krátkou dobu a je pro vlasy jednorázová (velká) zátěž. Sunkiss Jelly aplikujete co tři dny a vlasy neničíte hned, ovšem postupně. V konečně důsledku je ovšem zničíte mnohem víc, než klasickou barvou.

Proč bych vlasy tolik ničila? To je nesmysl. Má to totiž svou logiku. Pokud si vlasy odbarvíte peroxidem na blond, kadeřnice vám doporučí, aby jste na ně alespoň měsíc nic nedávali. Pokud si ovšem koupíte Sunkiss Jelly a budete každý třetí den aplikovat peroxid, ovšem v malém množství, zničíte je víc, než jednorázovkou u kadeřnice.

Dobře, tak vlasy zničím. Ale ničí je všechno. Dostaví se alespoň nějaký výsledek? Kamarádka Sunkiss Jelly aplikovala na celé vlasy a zesvětlilo jí je zhruba o 2 až 3 odstíny. Na různých fórech jsem dokonce našla fotky holek, kterým se podařilo zesvětlit vlasy ze špinavé blond na zářivou blond.Jak Sunkiss Jelly aplikovat? Tato otázka je velmi důležitá, pokud jste se stále nenechali odradit a chcete výrobek vyzkoušet. Na oficiálních stránkách, na krabičce i v návodu je napsáno, že se gel aplikuje prsty a jeho působení aktivuje teplo. Ale prosím vás, řekněte mi. Už jste někdy viděli někoho, kdo šahá na peroxid holýma rukama? Toto sice není klasický peroxid, ale je to trochu na hlavu, no ne?
Na propagačních videích, které dělaly youtuberky a blogerky, žádné rukavice nemají a gel aplikují bez jakékoli ochrany. Já sama jsem nevěděla, jak gel nanášet, takže jsem na to šla taky bez rukavic, nebo alespoň při prvním použití.

Olezly mi ruce? Nic mě nepálilo, což je zajímavé. Čekala jsem nějakou rudou reakci, ale také ne. Jenže ono to všechno přišlo až časem. První fáze - gel nešel umýt. Zkoušela jsem to klasickým mýdlem, tuhým mýdlem, sprchovým gelem, dokonce i jarem a nic. Pořád byly ruce cítit a pokud bych měla zmínit vůni, tak do příjemné letní vůně to tedy má opravdu velmi daleko. No nic. Gel se ztratil až druhý den, kdy si to se smradem vyměnila další nepříjemnost. Neuvěřitelně, ale opravdu hrozně jsem měla suché ruce. Původně jsem si myslela, že je to ekzém. Začala jsem trochu vyšilovat, nadávat a protože jsem nemohla jen tak sedět a nic nedělat, vzala jsem si konopnou mast, namazala jí ruce a oblekla je do kosmetických rukaviček. Po pěti hodinách bylo po problému. Takže poučení pro příště? Bez rukavic ani ránu!


Celkové hodnocení? Mně osobně Sunkiss Jelly vůbec na vlasy nechytlo a to je nemám barvené. Možná je mám moc tmavé, ale myslím, že chyba bude jinde. Jediné, co bylo a stále vidět je, jsou roztřepené konečky a suché vlasy. Mám za sebou ovšem několik dýchánků s kokosovým olejem, takže se situace pomalu, ale jistě, dává opět do pořádku. V konečném důsledku ale Sunkiss Jelly nedoporučuji a raději se přikláním ke klasické barvě. I když, historky, kdy jsme se sestrou někoho společně barvily, a to právě klasickou barvou, jsou legendární. :D


Jak zaujal tento (poměrně) nový produkt Vás? Zkoušeli jste ho?

Přeji pěkné pondělí! (: