Jak se máte, Krásky? Pátek je za dveřmi, a tak doufám, že výborně! K dokonalosti ovšem patří nový článek, proto se pohodlně usaďte, začínáme!

Hned na začátek musím vzpomenout Pepco, které je prostě nejlepší. Chlapi Vám zde pravděpodobně dlouho nevydrží, ale najdete tu vše, co potřebujete k přežití. Kuchyňskou výstroj, s níž odpoledne hravě navaříte a večer manželovi dětičkám pěkně namlátíte, krásné dekorace, známé jako budiče alergenů a chytače prachu, a také nějakou tu blbůstku pro domácí zvěř. Od nočníků, po tepláčky. Já jsem se pro dnešek spokojila se zlatým svícnem a s povlaky na polštáře.


A když pěju chválu na Pepco, nesmím opomenout Lidl. Mají tam teď ve slevě super štětce za ještě lepší cenu. Určitě si pro ně zajděte, nepelichají.A nyní přijde něco speciálního! Už tady byly smart hodinky, smart tv a podobné smart šmírovací nesmysly, tak proč nepřijít se smart tea? Plánuju v blízké době článek, který Vás rozhodně osloví! Máte se na co těšit!Pepcem jsem začala, a také jím končím. Jejich krásné mikiny nesmí nikomu uniknout!Dobrou noc! ♥