Krásný úterní podvečer! :)

Jak se máte? Také jste to v posledních dnech přehnali se sluníčkem a Vaše pokožka dostala šarlatový nádech? Nebojte, bude hůř! Jsou před námi krásné dva měsíce sauny, kdy se budeme dusit v našich vařících kobkách, desítky štípanců od komárů, kteří jsou v kurzu už několik týdnů, a také krvavé spáleniny, které už někteří vyvolení blbci vyzkoušeli na vlastní kůži. (Například já.)

Podle filmové předlohy nás ale čekají dva měsíce v ráji. Dlouhé letní večery s oblohou plnou zářících Večernic, epická summer love s největší máničkou v okolí a výlety do neznámých krajin, které čekají na naše objevení. I když, toto je sporné. Protože neznámé krajiny se do Evropy ženou i tak. Pojďme se ale raději dát do článku.

Hned ze začátku bych Vám ráda představila můj nejnovější kousek z Housu. Den před objevením tohoto úlovku jsem padala do mdlob nad krásnými obrázky na Pinterestu. Řetízky s peříčky a šutříky zaplňovaly celou moji složku krásných obarvovačů krku a omámeně jsem si říkala, že přesně něco takového by se mi náramně hodilo. No a druhý den mi tohle štěstí spadlo do klína. Není to skvělé? :) Společně s řetízkem jsem koupila ještě růžovoučké ouška na mobil, které jsou už třetí v pořadí.
Jak jste na tom s náušnicemi? Sbíráte je, nebo si raději koupíte několik kvalitních kousků, které takřka neměníte? Já bohužel patřím do té první skupiny. Paradoxem ovšem zůstává, že nosím pořád ty samé. Také to tak máte? Snad se mé vyhlídky s novými kráskami z Tesca změní.


Na řadě je Lidl! Tento řetězec mě už mnohokrát překvapil svým širokým výběrem sortimentu, ale tentokrát se opravdu vyznamenal. Bílou krabičku na čaje jsem hledala už delší dobu a nikde ji neměli. Pokaždé jsem nacházela něco, co bylo příliš barevné, příliš velké, příliš malé, nebo pokreslené podivnými klikyháky. Když to nebylo podle mých představ, ztratila jsem naději něco takového hledat a dala jsem ideu čajové krabičky k ledu. No a pak, jednoho deštivé dne, jako v pořádné americké slaďárně, jsem konečně svoji krabičku našla! Neztrácejte naději, všechno má svůj čas.Z Lídlu tady máme ještě lace bra, která svojí kvalitou šlape na paty předraženým kráskám z H&M. Jsou skvělé, určitě si alespoň jednu pořiďte a dejte mi vědět, jak jste s ní spokojeni. :)A teď bych Vás ráda představila novému kaktusu. Jmenuje se poslední přeživší a jestli zdechne tak, jako ty ostatní kytky, které jsem dosud měla v pokoji, tak už opravdu nevím, co jinýho by mělo vydržet. No a nová knížka z Ikea KAŽDÝ DEN JE VÝJIMEČNÝ je moje nová bible. Dokázala bych v ní listovat hodiny..


Na poslední zastávce našeho článku nás čekají krásné skleničky, které jsem tak dlouho hledala. Pořád sice nevím, jaký je jejich oficiální název, ale byla to láska na první pohled. Vyválčila jsem si je v Penny, když se důchodci slétávali na ranní drancování. Kdybych jich bylo víc, vezmu je. Bohužel, tak příště. Mějte se krásně. 

Dobrou noc.