Krásný vánoční podvečer,

již za několik málo hodin vypuknou velkolepé oslavy, na které jsme se celý rok tak těšili. Vánoční světýlka ozdobí každý kout našeho domova, mlsný jazýček zajásá nad krabicí cukroví a táta si dá sólo s kaprem, který to má už dávno spočítaný. Nakonec se naládujeme salátem, spláchneme to hrníčkem svařáku a jako sněhová koule se dovalíme ke stromečku, kde si s ostatními ježíšky vyměníme hodnotné dary. Ty nejprve ale musíme sehnat, a tak se pojďme podívat na 5 #lastminutedárků, které, pokud si ráno přivstanete, máte ještě velkou šanci sehnat!

#1 Můžu být klidně i nahá, pokud mám na sobě ten správný pár bot. Anna Dello Russo

Jestliže má vaše drahá polovička slabost pro boty a jste obeznámeni s její velikostí, nic nebude dobrodružnějšího, než výběr toho správného páru bot! Barva, vzor a dokonce samotný výběr podpatku je hovotá džungle neznáma pro mnohé muže. Dokážete vybrat své popelce ten správný střevíček?

#2 Kniha je zrcadlem, v němž spatříme pouze to, co v sobě nosíme. Carlos Ruiz Zafón 

Mezi vánoční klasiky patří rozhodně knížky. Ať už se ve vašem košíku ocitne vášnivý Christian, nebo Zoellina Girl Online, nezapomeňte, že by jste vždy měli kupovat od prvního dílu! 


#3 I love You Like Dobby Loves Socks

Vánoce bez ponožek? To by snad ani nešlo! Bílé, barevné, chlupaté, flekaté, nešlápnete vedle. 👍


#4 A woman's perfume tells more about her than her handwriting. Christian Dior

Skrze parfém se nejlépe pozná, jak dobře danou osobu znáte.Vzpomeňte si na moment, kdy jste jí byli nablízku. Tančily kolem ní tóny lehkosti a květin, nebo byla naopak zahalena těžkou kořeněnou vůní? Vybírejte dobře, neboť je škoda drahého vonítka na záchod! 🆏#5 Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl. Dalai Lama

A nakonec nejodvážnější dárek, ale pro mnohé také nejvíce hodnotný, letenka! V životě nás obklopuje mnoho materiálna, ale často si neuvědomujeme, že právě na konci naší cesty nebude důležité, kolik kousků z nových kolekcí jsme si koupili, nýbrž co jsme prožili. Vzpomínky a zkušenosti jsou to jediné, co nám nikdy nikdo nevezme a co tvoří naši osobnost. Obdarujte blízké dobrodružnou cestou na místo, kam se vždy chtěli podívat, bude to ten největší dárek, co jste jim kdy dali. (Kromě sebe.♥)


Krásné Vánoce.

S láskou, Silvie. ♥